Hakkımızda

 

Türkiye’nin en yoğun gemi trafiğine sahip, İzmit körfez bölgesinde, birikim ve tecrübeye dayanarak Şubat 1996 yılında kurulan IMEAK DENIZ TICARET ODASI üyesi Ekspoship Gemi Acenteliği Ticaret Limited Şirketi Gemi Acenteliği hizmetlerinde profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.

2013 yılı istatistik verilerine göre, yıl içerisinde İzmit Körfezinde uluslararası sefer yapan 6964 adet, kabotaj sefer yapan 2881 adet gemi ağırlanmıştır. Ve bu sayılar yıl geçtikte artmaktadır. Böylesi yoğun bir trafikte Ulusal ve Uluslararası şirketler ile bölgesel dinamikler göz önünde bulundurularak edindiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşmaktayız.                          

İzmit Körfez bölgesindeki tüm limanlarda 7/24 kesintisiz hizmet verebilen donanımlı kadromuz ile Akaryakıt ve Kimyasal Tanker, Ro-Ro, Kuru Yük ve Konteyner ve Genel Kargo gemilerine etkin hizmet veriyoruz.

Hepimizin de bildiği gibi faaliyet gösterdiğimiz sektör devamlı değişip gelişmektedir. Böylesine dinamik bir oluşum içerisinde hizmet kalite standartlarımızı sabit tutabilmek yahut bir üst seviyeye taşıyabilmek öncelikli hedefimizdir. Bu sebep ile güncel değişimleri yakından takip ediyor varsayımsal bir yaklaşım ile karşılaşabileceğimiz riskleri minimize ederek sıfır risk politikası ile çalışıyoruz. Bilindiği üzere ticari faaliyetlerin kalitesi tarafların koordineli iş birliği ile sağlanabilir. Biz ise koordinasyonu en etkin şekilde sağlayabileceğimizi, sizin yerinize inisiyatif alarak işlerinizin verimli bir şekilde ilerleyeceğini taahhüt ediyor, sorumluluğunuzu sorumluluğumuz sayıyoruz.

 

         Aynı çalışma bölgesinde yer alan birden çok limanda 17 yıldır hizmet vererek edindiğimiz tecrübe ile bölgesel uzmanlaşmayı yakalamış olup sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik. Bu çerçevede bölgesel rekabetçiler arasında en iyi olduğumuzu iddia ediyor, işinize çözüm ortağı olmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.